• Завантаження погоди...
2  клас пожежної небезпеки
< Попередня новина


В рамках акції «Створюємо ліси разом» ДП «Словечанський лісгосп» провів конкурс дитячих малюнків на тему «Зелена країна – для кожного з нас»

З 1 жовтня в нашій країні триває акція «Створюємо ліси разом». Активну участь в ній бере ДП «Словечанський лісгосп». Одним із заходів, що проводився в рамках цієї акції, був оголошений і проведений конкурс дитячих малюнків на тему: «Зелена країна – для кожного з нас». Головною метою конкурсу було підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини.
Учасники конкурсу за допомогою фарб, пензлів та звичайних олівців змогли висловити свої думки та творчі задуми, відобразивши їх у малюнках про важливість професії лісівника, роль та значення лісу для збереження життя на планеті.
Юним любителям природи вдалося намалювати та прославити в своїх творах не тільки ліс – зелені легені планети, а і його мешканців. Малюнки радують око палітрою кольорів та оригінальністю задуму.
Підсумки конкурсу та визначення переможців здійснювала комісія, склад якої був сформований з числа працівників ДП «Словечанський лісгосп».
За підсумками конкурсу  кращими було визнано малюнки:
Вороніної Лесі, учениці 7 класу Бігунського ліцею; Стельникович Дарини, учениці 7 класу Бігунського ліцею;  Радкевича Богдана, учня 8 класу Листвинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Кудри Альони, учениці 7 класу Листвинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Кудри Андрія, учня 8 класу Листвинської ЗОШ І-ІІІ ст.; Дей Дарини учениці 7 класу Бігунського ліцею.
Всі учасники конкурсу були нагороджені грошовими винагородами та солодкими подарунками. Вчителька Бігунського ліцею, яка підготувала учнів до конкурсу була нагороджена подякою.
Адміністрація ДП «Словечанський лісгосп» висловлює щиру вдячність  учасникам конкурсу за небайдуже ставлення до природи, за вкладені творчість, любов і старання в кожну роботу.