• Завантаження погоди...
2  клас пожежної небезпеки
< Попередня новина


На Житомирщині зафіксували наймолодших «садівників» лісу

В Народицькому спеціалізованому лісовому господарстві до акції «Створюємо ліси разом» долучилися дворічні(!) малята. (Були, щоправда, і ще молодші, але ті споглядали за працею старших із візочків.)
Представники ГО «Відродження і захист Полісся» на акцію в рамках програми Президента «Зелена країна» на лісову ділянку Закусилівського лісництва прибули цілими сім'ями. Батьки привезли з собою дітей, щоб ті побачили, як створюється ліс та спробували самостійно посадити дерево.
Більшість дітей садили ліс вперше, тому трохи хвилювалися, проте з підтримкою лісівників із завданням впоралися.
«Більш досвідчені» юні лісівники садили ліс в Давидківському лісництві. Учні Народицької гімназії та Новорадчанської школи вже не вперше беруть участь в подібних заходах, тож садити ліс для них – справа не нова, а щорічна добра традиція. Діти вміють користуватися мечем Колесова, знають особливості  та із задоволенням відгукуються на запрошення лісівників.
По завершенню роботи на дітей чекав сюрприз: памятні подарунки від лісівників та колективний лісовий пікнік. Тож незабутні враження учасникам заходу були забезпечені.
«До садіння лісу ми намагаємося залучити якнайбільше дітей та молоді, - ділиться директор Народицького лісгоспу Руслан Антонюк, - адже маємо привчати підростаюче покоління бути активними учасниками усіх процесів у суспільстві. Віримо, що ця акція буде позитивною та колективною історією успіху українців, розвиватиме екокультуру та зробить наш край зеленішим.»