• Завантаження погоди...
5  клас пожежної небезпеки
< Попередня новина


Основні показники діяльності ДП „Словечанський лісгосп“ за 9 місяців 2018 року

За 9 місяців 2018 року лісгоспом реалізовано продукції на 126 млн. грн. (на 16 млн. грн. більше від рівня відповідного періоду попереднього року). В т. ч. на експорт відвантажено продукції переробки та дров’яної деревини на суму 39 млн. грн. (зменшення на 2 млн. грн.).
Заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 150,4 тис. м3. В тому числі на рубках формування і оздоровлення лісів заготовлено 79,3 тис. м3. У зв’язку із необхідністю першочергової розробки всихаючих насаджень сосни, відсоток заготівлі деревини від рубок проміжного користування зріс аж до 53%. 
Вивезено деревини на нижній та проміжні склади 152,9 тис. м3.
Середньооблікова чисельність штатних працівників по лісгоспу за 9 місяців склалась на рівні 470 чол.
Порівняно з відповідним періодом минулого року за 9 місяців загальний фонд оплати праці по підприємству зріс на 6,8 млн. грн. (в середньому за місяць нараховувалось 4,6 млн. грн.). При цьому середньомісячна заробітна плата 1 штатного працівника у відсотках до відповідного періоду минулого року складає 141%. Заробітна плата працівникам підприємства виплачується своєчасно.
 
За 9 місяців поточного року лісгоспом вироблено продукції переробки деревини на 26,5 млн. грн. (+2,0 млн. грн. до рівня відповідного періоду минулого року). Перероблено у власних цехах 20,1 тис. м3 сировини (+1,6 тис. м3 до минулого року), що складає 13% до загального обсягу заготовленої ліквідної деревини. У грошовому виразі доля реалізованої продукції переробки складає 23% від загальної реалізації продукції лісгоспу. З 1 м3 витраченої на переробку сировини після переробки лісгосп отримав в середньому 1321 грн., при тому що реалізована в круглому вигляді продукція має середню ціну на рівні 770 грн. на 1 м3. Тобто після переробки додається вартості майже у 2 рази.
 
Підприємством спрямовано власних коштів на капітальні інвестиції (придбання основних фондів та їх модернізацію) 4 млн. грн.
 
За результатами діяльності підприємства у І півріччі лісгоспом отримано 2,1 млн. грн. прибутку. Сплачено до бюджетів усіх рівнів близько 38 млн. грн. податків та платежів, що на 6 млн. грн. перевищує відповідний показник минулого року.